Ga direct naar inhoud
Resultaten getoond voor 'Lot'

Beste aanbevelingen van locals

Ontdek bezienswaardigheden en verborgen pareltjes aan de hand van locals die de stad als hun broekzak kennen.

Point of Interest
“Our favourite stalactite cave system, very atmospheric, with a boat ride inside the cave”
  • Door 98 locals aangeraden
Premise
“Prachtige wandelingen en ongelooflijke vergezichten. In de zomer kan je feërieke avondwandelingen in het met kaarsen verlichtte domein maken.”
  • Door 83 locals aangeraden
Point of Interest
“The Castle Beynac is situation on a bluff hundreds of meters above the Dordogne River. It is a formidable fortress and was occupied by Richard the Lion-Hearted during the 100 years war between France and England.”
  • Door 63 locals aangeraden
Museum
“Château Castelnaud is bij uitstek een zeer geschikt kasteel voor kinderen. Een duidelijke uitleg wordt hier gegeven over het leven op een kasteel en over de strijd tussen de Engelsen en de Fransen tijdens de Honderdjarige oorlog die 3 eeuwen duurde. Vele kastelen in de Périgord kunnen worden bezichtigd, zoals het kasteel Hautefort, Castelnaud, Marqueyssac met haar prachtige tuinen en de vesting Beynac. En niet te vergeten de kastelen Lanquais, Monbazillac en Biron.”
  • Door 50 locals aangeraden
Kasteel
“Fantastic castle open to the public. Great place to take children but lots of spiral staircases. About 70 minutes drive but through very nice scenery.”
  • Door 48 locals aangeraden
Travel Agency
“De tuinen van Eyrignac worden gezien als een van de mooiste tuinen van Frankrijk. Aangelegd in de 18e-eeuw. In de 19e-eeuw veranderd in een engelse tuin volgens de mode van die tijd. De vader van de eigenaar heeft 40 jaar geleden de tuin weer in zijn oorspronkelijke 18e-eeuwse stijl laten herstellen. Schitterende buxushagen in alle vormen gesnoeid en in sierlijk lijnen aangelegd. De nieuwe rozentuin creëert een poëtische luchtigheid in het geheel van de tuin.”
  • Door 35 locals aangeraden
Locality
“Prachtige oude plaats om te bezoeken, zeker de zaterdagmarkt is de moeite waard, wel vroeg gaan. veel te zien, veel restaurantjes cafe's en bars. Grotere winkels zoals een mega le clerque.”
  • Door 248 locals aangeraden
  • 1 ervaring
Bridge
“Market days in Cahors are Wednesday and Saturday morning. You must see this fourteenth century bridge that spans the river Lot. It is a masterpiece of Gothic architecture. Simple but with such grace.”
  • Door 30 locals aangeraden
Establishment
“Geniet van het mooie domein en het verhaal van Joséphine Baker, de laatste bewoner van het kasteel. Permanente tentoonstelling over haar oeuvre, kostuums en leven.”
  • Door 52 locals aangeraden
Building
“Hele speciale bedevaartsplaats in de omgeving die je eigenlijk gezien moet hebben. Het is tegen de rotsen aan gebouwd en veel huisjes zijn zelfs gedeeltelijk in de rotsen gebouwd. Het is hier wel ook heel toeristisch. ”
  • Door 144 locals aangeraden
  • 2 ervaringen
Cave
“The prehistoric Pech-Merle caves contain some of the oldest Upper Paleolithic cave paintings in the world. Dating from 25,000 BC. It is particularly famous for "The Dappled Horses of Pech-Merle".”
  • Door 42 locals aangeraden
Zoo
“Très beau parc où les animaux vivent en semi liberté et qui est également un conservatoire de plusieurs espèces.”
  • Door 16 locals aangeraden
Establishment
“One of the most incredible attractions in the region, a UNESCO World Heritage site, La Roque St Christophe is a 1km long cliff, 80m high with 5 enormous galleries. Since troglodyte days, it has been a place of safe refuge. You get to see how the city was arranged and there are working replicas of the lifts which were needed to bring supplies up the cliff face.”
  • Door 35 locals aangeraden
Zoo
“Un jolie promenade dans un grand parc boisé où les singes évoluent en liberté. ”
  • Door 11 locals aangeraden
City
“Schilderachtig dorpje ligt op de top van een steile rots circa honderd meter boven de rivier de Lot en behoort tot 'Les Plus Beaux Villages de France'. Het centrum met smalle en steile straatjes met vakwerkhuizen is niet per auto bereikbaar. Het dorp is altijd al in trek geweest bij schilders en kunstenaars. Ook een plaatsje waar je heerlijk kunt eten. Ons favoriete restaurant daar is "Le Gourmet Quercynois" waar je een heerlijk vol bord krijgt en gezellig kunt zitten.”
  • Door 124 locals aangeraden
Museum
“Excellent museum containing many pre-historic relics and interesting items from the area. There is a great view over the town from the upper walkway.”
  • Door 11 locals aangeraden