Ga direct naar inhoud

Everything but the Kitchen Sink

James is een SuperHost.
James

Everything but the Kitchen Sink

Privékamer in woning
6 gasten3 slaapkamers3 bedden1 eigen badkamer
6 gasten
3 slaapkamers
3 bedden
1 eigen badkamer
Zelf inchecken
Check zelf in met het toetsenpaneel.
James is een Superhost
Superhosts zijn ervaren, hoog gewaardeerde verhuurders die zijn toegewijd aan het verzorgen van een geweldig verblijf voor hun gasten.

De ruimte

You are renting the use of 3-4 kyaks, a canoe, and a rowboat, as well as access to a dock and rocky beach, and picnic area by the lake. The rooms are being provided as a place to stay while you rent the area. You will not be the only guests using these areas/items but you shouldn't have any problems sharing. If only two guests are reserving then you get one room, if 3-4 you get two and for 5-6 you get the third room. As well as access to a bathroom, and ok internet (the more people on it the worse it gets).

Voorzieningen

Wifi
Gratis parkeren op het terrein
Airconditioning
Kabel TV

Slaapkamerindeling

Slaapkamer 1
1 queensize bed
Slaapkamer 2
1 tweepersoonsbed
Slaapkamer 3
1 tweepersoonsbed
Gemeenschappelijke ruimtes
1 sofa,1 luchtbed

Beschikbaarheid

Recensie

1 Recensie

Gebruikersprofiel Marion
Marion
oktober 2019
James is an excellent host and very helpful to make ones stay very comfortable. The room we stayed in is beautiful with a very comfortable bed and additional table with chairs. It has a feeling of a parlor room, there is a shared bathroom with other guests. James lives…

De verhuurder heeft 40 recensies van andere accommodaties.

Bekijk andere recensies

Verhuurd door James

New York, New YorkLid sinds mei 2016
Gebruikersprofiel James
41 recensies
Geverifieerd
James is een SuperhostSuperhosts zijn ervaren, hoog gewaardeerde verhuurders die zijn toegewijd aan het verzorgen van een geweldig verblijf voor hun gasten.
Young college student, have a long family history on lake Champlain, have a border collie/ duck retriever mix named penny who spends time upstate with me, work many odd jobs around my home town, self proclaimed "jack of all trades master of none but still better than a master of…
Interactie met gasten
I work 12hr shifts but should be available for questions or concerns during your visits, if i am not, my family will almost always be around to help.
Talen: English
Communiceer altijd via AirbnbMaak nooit geld over en communiceer nooit buiten de Airbnb-website of -app, om zo je betaling te beschermen.

De buurt

Dingen om rekening mee te houden

Inchecken: Na 15:00
Uitchecken: 12:00
Zelf inchecken met toetsenpaneel
Aankomst
Na 15:00
Vertrek
12:00

Huisregels

  • Niet roken
  • Geen huisdieren
  • Geen feestjes of evenementen

Annuleringen

Dingen om te doen in de buurt van deze woning