Ga direct naar inhoud

Private room in family house

Gebruikersprofiel Amy
Amy

Private room in family house

Privékamer in woning
1 gast1 slaapkamer1 Bed1 gedeelde badkamer
1 gast
1 slaapkamer
1 Bed
1 gedeelde badkamer
Zelf inchecken
Check zelf in met het sleutelkastje.
Gratis parkeergelegenheid op het terrein
Dit is een van de weinig accommodaties in de omgeving die over deze voorziening beschikt.

We are offering a single room in our light, comfy 3 bedroom family home in South Norwood. We live on a quiet, residential road, within easy reach of public transport links to central London and local amenities, including shops and restaurants.

As we have two small children our house can be very lively at times and so please come expecting some noisy (but fun) times as well as some peace.

Voorzieningen

Gratis parkeergelegenheid op het terrein
Wifi
Keuken
Open haard

Slaapkamerindeling

Slaapkamer 1
1 eenpersoonsbed

Beschikbaarheid

Recensies

7 recensies
Netheid
4,0
Nauwkeurigheid
4,6
Communicatie
4,9
Uitstekende gastvrijheid
4
Gebruikersprofiel 예원
예원
oktober 2019
They are really nice host. Children are really cute and very welcoming. I could use the whole house. It was nice to stayi in the house. Also, the place is not in the centre, but easy to access to london centre by train. Near from the train station.
Gebruikersprofiel Felipe
Felipe
september 2019
Amy e seu marido David são atenciosos, simpáticos e muito educados, com quem conversei bastante durante minha estadia, o que tornou tudo mais prazeroso. o bairro é tranquilo e residencial mas com comércio próximo com pubs e mercados. Há facilidade de transporte para se deslocar…
Gebruikersprofiel Ignacio
Ignacio
september 2019
Nice place, near the train station and very kind hosts. However if you are thinking in letting this room, you have to consider that this is a family house with small children. It can get a little chaotic, if you are not used to
Gebruikersprofiel Samuel
Samuel
juli 2019
Beautiful little family, very welcoming, great place to stay if you are on a tight budget, there is everything you need.
Gebruikersprofiel Ahlam
Ahlam
juni 2019
The location isn't very close to centre, but it's easily reachable by public transports. The room is compact but clean and bright with comfortable bed, enough for one person. And Amy and David provide everything needed. They are also both nice and the kids are sweet. I would…
Gebruikersprofiel Ralph
Ralph
mei 2019
I had a pleasant 1 week stay here. Recommended
Gebruikersprofiel Johana
Johana
mei 2019
Very lovely family, welcoming and friendly. However, would not recommend to people who have clean/tidy as the main criteria when booking.

De verhuurder heeft 11 recensies van andere accommodaties.

Bekijk andere recensies

Verhuurd door Amy

Londen, Verenigd KoninkrijkLid sinds juni 2012
Gebruikersprofiel Amy
18 recensies
Hi, I'm a primary school teacher in London. I live with my husband David and daughter Edith. We enjoy walking and cycling as well as time at home in our garden!
Interactie met gasten
We'll be available in the evenings to help with any queries and offer advice on the area.
Talen: Français, Español
Responscijfers: 100%
Responstijd: binnen een uur
Communiceer altijd via AirbnbMaak nooit geld over en communiceer nooit buiten de Airbnb-website of -app, om zo je betaling te beschermen.
Over deze plek
Wanneer je in een Airbnb verblijft, verblijf je in iemands woning.
Dit is Amys plek.
Amy
David helpt met verhuren.
David

De buurt

Dingen om rekening mee te houden

Inchecken: Flexibel
Uitchecken: 12:00
Zelf inchecken met sleutelkastje
Aankomst
Flexibel
Vertrek
12:00

Huisregels

  • Niet geschikt voor kinderen en baby's
  • Niet roken
  • Geen huisdieren
  • Geen feestjes of evenementen

Annuleringen

Dingen om te doen in de buurt van deze woning